Piosenki o miłości

Zasugerowany pięknym tekstem Doroty Nowak, miłej znajomej na FB napisałem piosenkę. Tak powstała  piosenka pt. – Skrawek nieba – Tekst jej dla mnie był tak sugestywny, że melodia układała się niejako sama podczas czytania. Do prezentacji piosenka gotowa była 1 marca 2019 roku, tego dnia dodałem ja na You Tube.


Piosenka pod tytułem Kim jesteś, dlaczego odchodzisz? słowa: Julita Bruch, śpiewa: Ewelina Tyranowska, muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Powrócisz do mnie – śpiewa: Ewelina Tyranowska, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny. Wzruszające wykonanie Eweliny podczas koncertu „O Miłości Nigdy Nie Za Wiele” poświęconego Renacie Zaradnej, który odbył się 4 listopada 2015 roku. Piękna zapowiedź, cudowne wykonanie i zaskakujący koniec wykonania.


Piosenka pod tytułem – Miłość, miłość, miłość – śpiewa: Ewelina Tyranowska, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Było to w maju – śpiewa: Ewelina Tyranowska, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Cisza o miłości – śpiewa: January Zaradny, słowa: Maria Ferenc, muzyka: January Zaradny. Tekst Mari Ferenc zauroczył mnie w pierwszym czytaniu. Wziąłem gitarę do ręki, zaśpiewałem, zapisałem, nagrałem. I tak kolejny raz rozpoczęła się miła współpraca z uroczą osobą poznaną na FB. Do tej współpracy  jeszcze niewątpliwie powrócę.


Piosenka pod tytułem – Trzeba się chłopcu przyjrzeć dokładnie – śpiewa: Zespół „Czarne koty”, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny.

„Chłopak się nagle zmienił totalnie, przykro przygadał i wrzeszczał na mnie, że jestem głupia nudna w ogóle, że szkoda czasu na taką kurę!!!


Piosenka pod tytułem – Było to w maju – śpiewa: Zespół „Czarne koty”, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Chcemy wierzyć, chcemy marzyć – śpiewa: Wiesława Bartoszewska & January Zaradny, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny. Wiesława Bartoszewska jest miłym gościem na naszej pierwszej kasecie autorskiej.


Piosenka pod tytułem – Myliłeś się – śpiewa: Zespół „Czarne koty”, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Przeczytaj sobie sztukę kochania – śpiewa: January Zaradny, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny.  Piosenkę tą napisaliśmy w 1992 roku. Mieszkając już w Warszawie zauważyłem plakaty anonsujące film pod tym tytułem. W trybie szybkim stworzyłem film i wrzuciłem na You Tube.


Piosenka pod tytułem – Spróbuj złapać mnie – śpiewa: „Rita”, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Kochany mój najlepszy – śpiewa: „Rita”, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Więc nie oddalaj się – śpiewa: January Zaradny, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Więc nie oddalaj się – ulubiona piosenka Eweliny Tyranowskiej (wykonanie), nagrana podczas koncertu O MIŁOŚCI NIGDY ZA WIELE poświęconego mojej Żonie i Muzie, autorce większości tekstów do moich piosenek 4.11.2015 r.


Piosenka pod tytułem – Jeżeli kiedyś – Śpiewa – January Zaradny, słowa: Renata Zaradna, Muzyka:January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Jak słoneczny dzień Śpiewa – January Zaradny, słowa: Renata Zaradna, Muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Niezłomne postanowienie Śpiewa – Brygida Kołton, słowa: Renata Zaradna, Muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Rzeczy spakowane już – Śpiewa – Brygida Kołton, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem – Rzeczy spakowane już – Śpiewa – Wiesława Bartoszewska, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny


Piosenka pod tytułem  – A co, nie można sobie pomarzyć? – śpiewa: January Zaradny, słowa: Renata Zaradna, muzyka: January Zaradny. Bardzo życiowa piosenka, niejeden mężczyzna może się z nią utożsamiać, proza życia, nieco znudzony chce odejść, ale ona go uprzedza i uświadamia sobie, że chyba nie było tak źle. Co robi, o tym właśnie jest ta piosenka.


 

7 myśli w temacie “Piosenki o miłości

    1. Tylko dlatego, że jestem totalnie zajęty, na FB niemal nie istnieję, ograniczam się do życzeń urodzinowych. tylko dlatego właśnie jeszcze nie przystąpiłem do kolejnej piosenki z Twoim tekstem, który mam zabezpieczony. Pozdrawiam serdecznie, w wolnych chwilach wpadaj tutaj.

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.